Aplikace

Aplikace, které vyvíjíme nejsou obyčejné aplikace, které zapadnou mezi tisíce ostatních. Jsou to aplikace, které si lidé stahují s radostí a z jejich používání jsou nadšeni. Ať už se jedná o aplikaci využívající Rozšířenou Realitu, nebo je to “obyčejná” aplikace, vždy má spoustu stáhnutí a uživatelé se k nim rádi vracejí.

Sama za sebe mluví kladná hodnocení, která se dají najít v nejrůznějších internetových magazínech.

Všechny aplikace jsou pro iOS a Android zařízení, takže je najdete v Apple AppStore a Google Play.

Aplikace, které jsme vytvořili nebo se na jejich tvorbě podíleli:

Sedačky Phase

  • AppStore
  • GooglePlay

Pro renomovaného výrobce sedacích souprav společnost PHASE jsme postavili webový 3D konfigurátor. S konfigurátorem si sestavíte vlastní sedací soupravu. Vyberete si typ sedací soupravy, materiál a barvu potahu a nožiček.

Webový 3D konfigurátor je unikátní sofistikované řešení postavené na nejmodernějších technologiích. Marketingové a grafické oddělení PHASE má k dispozici administrační prostředí pro online správu obsahu. Může přidávat nové modely sedacích souprav, materiály, barvy a další obsah. Konfigurátor je napojen na další vnitropodnikové systémy PHASE. 3D modely jsou distribuovány v hashovaném formátu a jsou tak chráněny proti zneužití. Celé řešení dodáváme PHASE jako službu (SaaS) a garantujeme kvalitu a další vývoj.

www.sedackyphase.cz

Sedačky Phase


Helske 3D


Aplikace Helske 3D přináší uživatelům, potenciálním zákazníkům firmy Helske, ukázku toho, jak jejich nano-nátěry fungují, jak nanostruktura dokáže vázat teplo a odrážet jej zpět do místnosti. Díky tomu není aplikace pouze obyčejným rozšířením katalogu, ale zároveň i edukativním nástrojem.

Helske 3D


MSD Riverview


Aplikaci MSD Riverview jsme vytvořili pro firmu MSD. Firma aplikaci používá pro prezentaci své budovy Riverview, která se nachází na břehu Vltavy v Praze 5.

Aplikace MSD Riverview je vazaná na grafiku podkladu pamětní mince, která byla ražena pro slavnostní otevření této nové budovy. V aplikaci si můžete prohlédnout jednotlivá patra jak ve 3D tak i v rozšířené realitě. Každé patro 3D modelu obsahuje několik panoramat z budovy. Díky výbornému výhledu je v aplikaci také interaktivní panorama ze střešní terasy, kde se uživatel rozhlíží pomocí kamery v zařízení a v rozšířené realitě jsou přidány informativní grafické prvky.

Marker ke stažení.
MSD Riverview


CUBUS


Prezentační aplikace moderní kancelářské budovy Cubus, postavené roku 2007. Budova je situována do centra města Bratislava a jejíž blízkosti se nacházejí autobusové a tramvajové zastávky a je k ní bezproblémový přístup autem. Aplikace vám přiblíží budovu netradičním a neotřelým způsobem.

CUBUS


Interobal


Aplikace Interobal zefektivňuje marketingovou komunikaci s klientem, který se díky animované prezentaci obalových materiálů ve 3D a v AR dokáže rychleji rozhodnout pro výrobek, který plně splňuje jeho požadavky.

Aplikace je postavená na našem vlastním serverovém řešení VectoroBox.

Interobal


W5 Box Ring


Pro W5 Box Ring jsme vytvořili interní AR aplikaci. Inzerenti se mohou mnohem lépe rozhodnout, kde chtějí mít v prostorách boxerského ringu a hlediště své inzerce, protože je vidí pomocí zmenšeného 3D modelu ringu přímo před sebou v rozšířené realitě tak, jak budou skutečně umístěné v reálných prostorách. Management W5 díky této aplikaci pronajímá inzertní plochy efektivněji než kdy dřív.

W5 Box Ring


LH Virtual Tour


Prozkoumejte Lufthansa Boeing 747-8 v celé své kráse. Vzlétněte, prohlédněte si jej ze všech stran, přistaňte! Prohlédněte si jaké pohodlí nabízí úžasná business class sedadla.

Tato aplikace byla vytvořena pro společnost Lufthansa Česká republika, jako speciální edice pohlednic Magic Cards.

LH Virtual Tour


Pub defender


Nechte se vtáhnout do světa rozšířené reality, při hraní hry Pub defender. Zažijte netradiční zážitek na Vašem iOS nebo Android zařízení a ukažte všem, že dokážete nahrát největší skóre a probojovat se do TOP10.

Na podtácku se v rozšířené realitě (na obrazovce tvého telefonu) objeví hospůdka. Je to tvoje oblíbená hospůdka, kde je omezené množství piva. Proto je tvým úkolem hospůdku uchránit před žíznivými fotbalisty. Přibíhající fotbalisty musíš zamačkávat.

Více informací o hře a možnost stáhnout podtácek najdete na www.pubdefender.cz.

Hru Pub defender Ti přináší a spoustu zábavy přeje Loterie Korunka.

Pub defender


BeInteractive


Pro společnost Be Interactive jsme vytvořili promoaplikaci využívající Rozšířenou Realitu.

BeInteractive


Pufik


Pro nakladatelství Albatros jsme vytvořili rozšířenou realitu knize Pufík z Pohádkové Lhoty.

Pufík je nejchytřejší plyšák ze všech. Bydlí v Pohádkové Lhotě, kam za ním chodí kamarád Pepík. Spolu zažijou spoustu veselých příhod - poznají, jak se létá na Balónkové dráze, navštíví rybu Megasardinku nebo třeba úžasné Zmrzlinové lázně. S novou aplikací můžete být přitom. Každý příběh má krásně ilustrovanou animaci, která postavám "vdechne život" a dětem umožní vstoupit do všech příběhů a pobavit se s veselými kamarády Pufíkem a Pepíkem.

Text - Igor Mandík

Ilustrace - Alice Sinkner

Pufik


Augment8


Pro britskou firmu pulse8 Graphic Design ltd jsme vytvořili aplikaci Augment8. Firma pulse8 využívá aplikaci pro komunikaci se svými zákazníky a prezentaci výrobků, které jim touto formou nabízí.

Aplikace Augment8 je postavena na naší vlastní službě VectoroBox.MROBOTI


Představte si, jak se procházíte po pasážích Metropole Zličín a najednou se zastavíte a stojíte tváří v tvář obrovskému robotovi. A pak druhému. Třetímu. A ještě dvěma! Ano, je to tak. S pěticí bezmála dvoumetrových robotů, z nichž se někteří hýbou a vydávají zvukové nebo světelné signály, se budete potkávat celý měsíc září. U jednotlivých vystavených exponátů si můžete zahrát hru v rozšířené realitě. Tuto hru jsme vytvořili pro firmu JIRASGAMES, a.s..VectoroBox


VectoroBox je služba zaměřená na každého, kdo se zabývá 3D modely. Ať už jsou to jednolivci, kteří chtějí ukázat své nejnovější 3D modely, nebo profesionálové, kteří chtějí ukázat své nápady v designu či animaci svým klientům nebo investorům. Nebo dokonce pro firmy a korporace, které se snaží svým zákazníkům přinést něco nového, neokoukaného a zároveň užitečného, jako například interaktivní katalogy produktů. A to všechno v úchvatném prostředí Rozšířené Reality. Díky VectoroBoxu bude Váš model dostupný během několika minut po celém světě, každý Váš model má svůj unikátní kód, díky kterému jej lze zobrazit kdekoliv, kde je připojení k internetu.

VectoroBox můžete začít užívat zcela zdarma, na prvních 7 dní budete mít v rámci Trial licence aktivovanou licenci Basic, tuakže si můžete vyzkoušet pokročilejčí funkce VectoroBoxu.

Aplikace pro prohlížení modelů je ke stažení zdarma na App Store a Google Play.

VectoroBox


Magic Cards


Užijte si malou multimediální show s kouzelným pohledem Magic Cards. Po namíření telefonu či tabletu na pohled Magic Cards aplikace v rozšířené realitě zobrazí 3D model z pohledu a animaci. Při dotyku na model se spustí zvuk. Když takový pohled pošlete známým či přátelům, můžete si být jisti, že budou fascinováni velkolepou podívanou.

Aktuálně jsou Magic Cards pro 2 památky, tou jednou je Pražský hrad a druhou Tower Bridge v Londýně.

Magic Cards jsme vytvořili ve spolupráci s firmou JIRASGAMES, a.s..

Jiří Mikoláš z firmy JIRASGAMES, a.s. s pohlednicemi a aplikací Magic Cards vyhrál druhé místo v prestižní soutěži Vodafone Nápad roku 2013.

Link na Vodafone Nápad roku 2013
http://www.napadroku.cz/vysledky/napad-roku-2-0-1-3/

Magic Cards


Igráčkopedie


Soubor her Igráčkopedie jsme vytvořili ve spolupráci s majitelem Igráčka firmou EFKO-karton, s.r.o.. Jde o edukativní hry pro děti. Díky tomu, že jsou hry audiovizuální, tak jsou vhodné i pro děti předškolního věku, které ještě neumí číst. Hra ve své první verzi obsahuje 3 profese, Malíř, Květinářka a Policista. Každá z profesí obsahuje 5 her, z nichž je 1 hra u každé profese unikátní. Hry děti naučí nové věci, a trénují jejich postřeh.

Více informací o Igráčkopedii najdete na webu igráčkopedie.

Igráčkopedie


Korunka


Aplikace Korunka byla vytvořena pro Loterie Korunka a.s., která tuto aplikaci použila při svých promoakcích po TipSport Barech, ve kterých je loterie Korunka k dispozici. V první fázi byla využita pouze interně na firemních iPadech, které návštěvníkům TipSport Barů zapůjčovaly hostesky.

Korunka


Domy G SERVIS

  • AppStore
  • GooglePlay

Domy G SERVIS verze 1, je aplikace kterou jsme vytvořili pro firmu G SERVIS CZ, s. r. o. Jedná se o rozšíření katalogu domů G SERVIS tak, aby si klient mohl vybraný dům prohlédnout v Rozšířené Realitě.

Pokud si aplikaci chcete vyzkoušet a katalog G SERVIS nevlastníte, tak není nic ztraceno. Na stránce http://www.gservis.cz/dodavane-sluzby/tisteny-katalog/rozsirena-realita-stahnete-si-marker/ si můžete stáhnout marker, který Vám umožní domy z katalogu zobrazit. Aplikace je ke stažení zdarma.

Jak aplikace funguje uvidíte v následujícím videu: