Reference

O naší dosavadní práci vypovídají referenční aplikace, kterým se v současnosti věnujeme nebo které jsme v minulosti realizovali pro naše klienty.

Mezi naše klienty patří:

PHASE s.r.o.

Společnost PHASE patří mezi renomované výrobce originálních sedacích souprav, kde svou kvalitou je známá již u tisíců spokojených zákazníků v celé Evropě. Společnost se sídlem na Slovensku, prodejnami situovanými v osmi krajských městech a exkluzivním zastoupením na německém trhu, rozšiřuje svoji působnost i do Čech, kam přináší ověřenou kvalitu, založenou na špičkové technologii a ve výjimečném designu.

 • Sedačky Phase

  Sedačky Phase

Helske Ltd.

Společnost Helske Ltd. působí na Evropském trhu, vyvíjí a vyrábí unikátní stavební materiál s použitím nanotechnologie. Materiál je aplikovaný fourmou nátěru, a díky tomu dokáže významně šetřit náklady na vytápění a chlazení. Díky svému vývoji je společnost Helske průkopníkem v tenkovrstvých izolacích.

MSD - Merck Sharp & Dohme s.r.o.

V České republice společnost MSD působí od roku 1992 a patří mezi největší farmaceutické firmy. MSD je leaderem např. v oblastech biologické léčby, kardiologie, léčby astmatu a alergie, diabetu, infekčních chorob, vakcín a péče o zdraví žen a dětí.

 • MSD Riverview

  MSD Riverview

DTZ Czech Republic, a.s.

Od svého založení v Anglii osmnáctého století až do současnosti, století dvacátého prvního se společnost DTZ vždy těšila a těší skvělé pověsti pro své kvality v oblasti poskytování služeb v oboru nemovitostí a díky výborným výsledkům ve vztahu k investorům, developerům, soukromým podnikům, organizacím veřejné správy a finančním poradcům.

Tým společnosti DTZ na celém světě sleduje jednotný cíl, a to poskytovat svým klientům výjimečné služby založené na hlubokém pochopení jejich potřeb a na závazku podporovat je v dosahování jejich dlouhodobého úspěchu.

Poskytujeme služby našim klientům napříč celého spektra jejich potřeb v oblasti nemovitostí. Jsme při poskytování rad vždy upřímní, bereme v úvahu zájmy našich klientů a neúnavně jim poskytujeme hodnotné služby v souladu s tím, jak se od poskytování rad dostáváme ke konkrétním rozhodnutím.

ING pojišťovna, a.s.

V roce 1992 získala ING Životní pojišťovna (tehdy Nationale-Nederlanden) jako vůbec první zahraniční společnost po pádu komunismu v České republice licenci k uzavírání pojistných smluv. Dnes se s 12,5 % podílem řadí na špičku mezi poskytovateli životního pojištění na českém trhu.

Pojistné produkty ING jsou konstruovány tak, aby mohla být konkrétní pojistná smlouva přizpůsobena potřebám klienta nejen v okamžiku uzavření, ale také v průběhu trvání pojištění. ING nabízí široké portfolio produktů životního pojištění. Investiční pojištění v sobě spojuje pojistnou ochranu a výhodnou investici; Kapitálové pojištění kombinuje pojistnou ochranu a vytváření úspor; Dočasné pojištění jež je určeno těm, kteří mají rizikové zaměstnání nebo koníčka a potřebují zajistit svou rodinu pro případ nešťastné události.

 • Uroboros

  Uroboros

Interobal k.s.

Společnost Interobal je již řadu let předním výrobcem přepravních a skladovacích obalů v České republice. V oblastech návrhu, vývoje a výroby se řadí k naprosté špičce nejenom v rámci ČR ale i v celoevropském měřítku.

W5

W5 je světové sjednocení kickboxerských profesionálů na základě nejvyšších sportovních standardů, férového a transparentního hodnocení, popularity mezi jeho fanoušky a zapojení do business kruhů.

 • W5 Box Ring

  W5 Box Ring

Lufthansa Czech republic

Lufthansa je největší německou leteckou společností a jednou z největších korporací v letecké dopravě na světě. Obsluhuje přes 200 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe.

CIMEX INVEST s.r.o.

CIMEX GROUP patří mezi největší privátní investory v České republice. Prioritou všech společností, které CIMEX GROUP sdružuje, je odborný přístup a profesionalita zaměstnanců. Zaměřují se na nové projekty a expanzi, pole působnosti rozšiřují i do dalších oborů, než jsou dnes stěžejní. Společnosti CIMEX GROUP se tak mohou pochlubit pravidelným umisťováním v prestižním žebříčku, který vyhlašuje 100 nejlepších českých společností. CIMEX INVEST je společnost s více než 20-ti letou tradicí.

 • Cimex Reality

  Cimex Reality

Be Interactive s.r.o

Be Interactive vytváří zábavné outdoor hry v přírodě i v městě, do kterých se může zapojit celá rodina, nebo klidně i větší skupina kamarádů. Díky moderním technologiách je to snadné - díky chytrým telefonům, tabletům a GPS navigaci se může každý výlet proměnit v zábavnou a poučnou hru. Kterou si (nejen) děti opravdu užijí!

Nakladatelství Albatros

Nakladatelství Albatros je nejstarší české nakladatelství, které se od svého vzniku specializuje na vydávání literatury pro děti a mládež (bylo založeno v roce 1949, do roku 1969 působilo pod původním názvem Státní nakladatelství dětské knihy). Dnes je součástí moderní mediální společnosti Albatros Media a. s.

 • Pufik

  Pufik

pulse8 Graphic Design ltd

Pulse8 Graphic Design ltd je grafické studio se sídlem v britském Hampshire. Je více než 10 let na trhu s velkou klientskou základnou. Pro své klienty zajišťují veškeré grafické služby, od návrhu web prezentace, přes 3D vizualizace, reklamní předměty, tištěná média až po obalové materiály.

Pro firmu pulse8 Graphic Design ltd jsme vytvořili aplikaci Augment8. Díky této aplikaci přináší Pulse8 svým klientům nový způsob prezentace svých výrobků.

Metropole Zličín

Pro Metropoli Zličín jsme ve spolupráci s firmou JIRASGAMES, a.s. vytvořili hru, která formou rozšířené reality nabízí návštěvníkům nevšední zážitek při interakci s virtualizovanými MROBOTY.

 • MROBOTI

  MROBOTI

Vectoro

Nevytváříme jen aplikace na zakázku, vytváříme i své! Mezi jedny z prvních patří VectoroBox, což je unikátní služba, která přináší Rozšířenou Realitu na pár kliknutí naprosto každému.

JIRASGAMES, a.s.

Ve spolupráci s firmou JIRASGAMES, a.s. jsme vytvořili aplikaci, která formou rozšířené reality zobrazuje 3D modely památek na pohlednicích Magic Cards.

 • Magic Cards

  Magic Cards

EFKO-karton, s.r.o.

Ve spolupráci s firmou EFKO-karton, s.r.o. jsme vytvořili edukativní audiovizuální hru Igráčkopedie.

Loterie Korunka a.s.

Pro Loterie Korunka a.s. jsme vytvořili aplikace Korunka a Pub defender. Aplikace Korunka slouží pro promoakce, které Loterie Korunka pořádá. Hra Pub defender je pro širokou veřejnost a může si jí zahrád úplně každý.

 • Korunka

  Korunka

 • Pub defender

  Pub defender

G SERVIS CZ, s.r.o.

Pro firmu G SERVIS CZ, s.r.o. jsme realizovali aplikaci pro rozšíření katalogu typových domů.